ახალი ამბები
ვინ არიან ოქროსა და ვერცხლის მედალოსნები კახეთში
განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრომ, 2016–2017 სასწავლო წლის სრული ზოგადი განათლების ოქროსა და ვერცხლის მედალოსანი მოსწავლეების სია გამოაქვეყნა.

ოქროს მედალოსნები არიან:

გურჯაანი
გურამ ჭილაშვილის სახელობის #4 საჯარო სკოლა- ნინიკო ოდიშელიძე.
გურამ ჭილაშვილის სახელობის #4 საჯარო სკოლა- ნინო კალატოზიშვილი.
სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა- ანი აბრამიშვილი.
სოფელ გურჯაანის საჯარო სკოლა- ანა ნადაშვილი.
სოფელ გურჯაანის საჯარო სკოლა- მარიამ ზარდიაშვილი.
სოფელ გურჯაანის საჯარო სკოლა- მარიამ ყვირალაშვილი.
სოფელ ვაზისუბნის საჯარო სკოლა- გივი ნატროშვილი.
სოფელ ვაზისუბნის საჯარო სკოლა- შალვა ხეჩოშვილი.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- კახაბერ ნაცვლიშვილი.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- ლექსო ალექსიძე.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- მარიამ აბულაძე.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- შორენა სამნიაშვილი.
სოფელ კალაურის საჯარო სკოლა- ეთერ ქევხიშვილი.
სოფელ კარდენახის საჯარო სკოლა- აკაკი კუაცაშვილი.
სოფელ კარდენახის საჯარო სკოლა-ალექსანდრე შაკიაშვილი.
სოფელ კარდენახის საჯარო სკოლა- თათული მღვდლიაშვილი.
სოფელ კარდენახის საჯარო სკოლა- უჩა ჯიქურაშვილი.
სოფელ კაჭრეთის საჯარო სკოლა- ბექა ქიტოშვილი.
სოფელ მელაანის საჯარო სკოლა- რუსუდან დიდიძე.
სოფელ მუკუზნის საჯარო სკოლა- თამარ უზუნაშვილი.
სოფელ შაშიანის საჯარო სკოლა- თამუნა აბელაშვილი.
სოფელ ჩუმლაყის საჯარო სკოლა- თამუნა მაზანიშვილი.
სოფელ ჭანდრის საჯარო სკოლა- ანი კახაბერი.
გურჯაანის #1 საჯარო სკოლა- ანა ზირაქაშვილი.
გურჯაანის #1 საჯარო სკოლა- ნინო კუშჩიანი.
გურჯაანის #3 საჯარო სკოლა- ირა ქებაძე.
გურჯაანის #3 საჯარო სკოლა- ნუცა ბაქრაძე.

თელავი
ააიპ-ალავერდის ეპარქიასთან არსებული წმიდა ბიძინა, შალვა და ელიზბარის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა- თამარ მარგალიტაშვილი.
ააიპ-ალავერდის ეპარქიასთან არსებული წმიდა ბიძინა, შალვა და ელიზბარის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა -სოფიკო ბარდანაშვილი.
ააიპ-ალავერდის ეპარქიასთან არსებული წმიდა ბიძინა, შალვა და ელიზბარის სახელობის ზოგადსაგანმანათლებლო სკოლა- შმაგი ანთაური.
სოფელ აკურის საჯარო სკოლა- თათია ჩალაძე.
სოფელ აკურის საჯარო სკოლა- თეა ქევხიშვილი.
სოფელ კურდღელაურის საჯარო სკოლა- ეთერ ქავთარაშვილი.
სოფელ ლაფანყურის საჯარო სკოლა- ბექა ბაიაშვილი.
სოფელ რუისპირის საჯარო სკოლა- ზაქრო ნაცარაშვილი.
სოფელ რუისპირის საჯარო სკოლა- მამუკა არაბული.
სოფელ წინანდლის საჯარო სკოლა- ავთანდილ ელიზბარაშვილი.
მეფე ერეკლე II-ის სახელობის თელავის #1 საჯარო სკოლა- ანა ხოზბერუაშვილი.
მეფე ერეკლე II-ის სახელობის თელავის #1 საჯარო სკოლა-გიორგი ნერსეზაშვილი.
მეფე ერეკლე II-ის სახელობის თელავის #1 საჯარო სკოლა-ირაკლი ბეჟუაშვილი.
მეფე ერეკლე II-ის სახელობის თელავის #1 საჯარო სკოლა-მარიამ იშხნელი.
მეფე ერეკლე II-ის სახელობის თელავის #1 საჯარო სკოლა-ოთარ სიხარულაშვილი.
ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის თელავის #3 სკოლა - ბოცო გოდერძიშვილი.
ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის თელავის #3 სკოლა- თინათინ ბარხუდანაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- ანა ბახსოლიანი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა-ირაკლი იაგორაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა-მარიამ ზათიაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- მარიამ ფხალაძე.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- ნინო ლოქაფიშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა-რევაზ ლაზარიაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- ჯაბა მარგალიტაშვილი.
თელავის #5 საჯარო სკოლა - თამარ გიგოლაშვილი.
თელავის #5 საჯარო სკოლა- მარიამ არჯევანიძე.
თელავის #7 საჯარო სკოლა - ეკატერინე შავთელი.
თელავის #7 საჯარო სკოლა- თეონა ოთარაშვილი.
თელავის #7 საჯარო სკოლა - ნინო კირვალიძე.
თელავის #7 საჯარო სკოლა - რატი გალახვარიძე.
თელავის #8 საჯარო სკოლა- გიორგი ბუქვაიძე.
თელავის #8 საჯარო სკოლა- თამარ წიქარაძე.
თელავის #9 საჯარო სკოლა- გიორგი მოძღვრიშვილი.
თელავის #9 საჯარო სკოლა- ჯაბა აბრამიშვილი.

ლაგოდეხი
სოფელ აფენის #1 საჯარო სკოლა- თორნიკე ნადირაძე.
სოფელ აფენის #2 საჯარო სკოლა - ბონდო ფანჩვიძე.
სოფელ აფენის #2 საჯარო სკოლა- გიორგი კაპანაძე.
სოფელ აფენის #2 საჯარო სკოლა - სოფიკო ბუიძე.
სოფელ გიორგეთის საჯარო სკოლა - ანა ჯოხაძე.
სოფელ გიორგეთის საჯარო სკოლა- თეკლა მაისურაძე.
სოფელ გიორგეთის საჯარო სკოლა- ნანა მეტრეველი.
სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა - გიორგი სტუპკინი.
სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა - ანა ქიმერიძე.
სოფელ შრომის საჯარო სკოლა - ანი იაშვილი.
სოფელ შრომის საჯარო სკოლა- ნონა გრიგალაშვილი.
სოფელ ცოდნისკარის საჯარო სკოლა- თათია ლაბაძე.
ლაგოდეხის #1 საჯარო სკოლა - ეკატერინე კოჭლამაზაშვილი.
ლაგოდეხის #1 საჯარო სკოლა- თამარ ჯავშანაშვილი.
ლაგოდეხის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ ცერცვაძე.
ლაგოდეხის #1 საჯარო სკოლა - ნინო ჯავარაშვილი.
ლაგოდეხის #1 საჯარო სკოლა- ნუნუკა ხაზალაშვილი.
ლაგოდეხის #3 საჯარო სკოლა- მარი მეტრეველი.
ლაგოდეხის #3 საჯარო სკოლა- ჯონი ეგეტაშვილი.

საგარეჯო
სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის, პატარძეულის საჯარო სკოლა - თამარ სუხაშვილი.
სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის, პატარძეულის საჯარო სკოლა- მაგდა დოლენჯაშვილი.
სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის, პატარძეულის საჯარო სკოლა- ნინო ფაფიაშვილი.
სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის, პატარძეულის საჯარო სკოლა- ქეთევან სიბოშვილი.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა - იოსებ მატიაშვილი.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა- ნიკა ხითარიშვილი.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა- ნინო ბერიძე.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა- ოთარ ფარცვანია.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა- ოთარ დრეიძე.
სსიპ ნუგზარ ჭანტურიას სახელობის საგარეჯოს #2 საჯარო სკოლა- სალომე გზირიშვილი.
სოფელ თოხლიაურის საჯარო სკოლა- თამარ ჩერქეზიშვილი.
სოფელ კაკაბეთის საჯარო სკოლა- ლიკა ჭიკაძე.
სოფელ ნინოწმინდის საჯარო სკოლა- ლუკა გორგილაძე.
სოფელ ნინოწმინდის საჯარო სკოლა- მარიამ ოკინაშვილი.
საგარეჯოს #4 საჯარო სკოლა- სალომე მღებრიშვილი.

სიღნაღი
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა - გიგა პარკაული.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- დავით მირიანაშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- თეკლე მჭედლიშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- ირინა ინაშვილი.
ავლიპე ზურაბაშვილის სახელობის სიღნაღის საჯარო სკოლა- ნუციკო ჩეკურიშვილი.
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- გიორგი ლეკიაშვილი.
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- სოფიკო ნასყიდაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- დავით ქემაშვილი.
სოფელ ზემო ბოდბის #1 საჯარო სკოლა- ლევან ლეკიაშვილი.
სოფელ ანაგის საჯარო სკოლა- თეა ჩაჩუა.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა - არჩილ ნარინდოშვილი.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა - მარიამ ტუხაშვილი.
სოფელ ბოდბისხევის საჯარო სკოლა- სალომე მოლაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- რუსუდან კვირიკაშვილი.
სოფელ ქვემო მაჩხაანის საჯარო სკოლა- თეა ნადირაშვილი.
სოფელ ხორნაბუჯის საჯარო სკოლა- ნინო ხატიაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა - თამარ ბაიდოშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- თამუნა მჭედლიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ლუკა ქადაგიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- მარიამ უსუფაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ნინო უსენაშვილი.
ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის ტიბაანის საჯარო სკოლა - ხატია პაპალაშვილი.
შპს ინტელექტი - დავით ბერიაშვილი.
შპს ინტელექტი - თამთა პავლიაშვილი.
შპს ინტელექტი- ლიდა იაშვილი.
შპს ინტელექტი- ნათია ქურხაშვილი.
შპს პროგრესი 010 - ბეგლარ ცხადაძე.
შპს პროგრესი 010- გიორგი გოზალიშვილი.
შპს პროგრესი 010- ნინო ბაგალიშვილი.
შპს პროგრესი 010- სალომე ზურაბაშვილი.
შპს ეტალონი 2015 - ანა ყოჩიაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- გიგა ანანიაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- ზურაბ ზურაბაშვილი.
შპს ეტალონი 2015- ნატა ზურაბაშვილი.

ყვარელი
დავით ელიზბარაშვილის სახელობის შილდის #1 საჯარო სკოლა - ანზორ ცეცხლაშვილი.
დავით ელიზბარაშვილის სახელობის შილდის #1 საჯარო სკოლა- გიორგი ლამაზოშვილი.
დავით ელიზბარაშვილის სახელობის შილდის #1 საჯარო სკოლა- გიორგი მამალაშვილი.
დავით ელიზბარაშვილის სახელობის შილდის #1 საჯარო სკოლა- სალომე ხიზანიშვილი.
ილია ჭავჭავაძის სახელობის ყვარლის #1 საჯარო სკოლა -ლიზი მედულაშვილი.
ილია ჭავჭავაძის სახელობის ყვარლის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ ბუცხრიკიძე.
ყვარლის #2 საჯარო სკოლა - გიორგი ქოჩორაშვილი.
ყვარლის #2 საჯარო სკოლა- ნინო ავაზაშვილი.
ყვარლის #2 საჯარო სკოლა- ხატია ჯოხარიძე.
სოფელ ახალსოფლის #1 საჯარო სკოლა - ნათია სპანდერაშვილი.
სოფელ ახალსოფლის #1 საჯარო სკოლა- ნანა ციმინტია.
სოფელ ახალსოფლის #1 საჯარო სკოლა- შორენა ოქრიაშვილი.
სოფელ ახალსოფლის #2 საჯარო სკოლა - თინათინ რიჟამაძე.
სოფელ ახალსოფლის #2 საჯარო სკოლა- თორნიკე წიკლაური.
სოფელ ახალსოფლის #2 საჯარო სკოლა- მარიამ ბერიანიძე.
სოფელ ახალსოფლის #2 საჯარო სკოლა- მიხეილ მჭედლიშვილი.
სოფელ ბალღოჯიანის საჯარო სკოლა- ხატია ხვედელიძე.
სოფელ გავაზის საჯარო სკოლა- გიორგი ვარადაშვილი.
სოფელ გავაზის საჯარო სკოლა- ლალი ჩუგოშვილი.
სოფელ გავაზის საჯარო სკოლა- სესე ჩუგოშვილი.
სოფელ შილდის #2 საჯარო სკოლა- გვანცა კიკოლაშვილი.
სოფელ შილდის #2 საჯარო სკოლა- ნინო მირინაშვილი.

დედოფლისწყარო
სოფელ არბოშიკის საჯარო სკოლა- სალომე ალადაშვილი.
სოფელ ზემო მაჩხაანის საჯარო სკოლა - ვალერი ბატიაშვილი.
სოფელ ზემო მაჩხაანის საჯარო სკოლა- თამარ ჭიღიტაშვილი.
სოფელ ზემო მაჩხაანის საჯარო სკოლა- ნინო ბოლოთაშვილი.
სოფელ ზემო ქედის #1 საჯარო სკოლა- დიანა ბუქური.
სოფელ ზემო ქედის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ ღუდუშაური.
სოფელ ზემო ქედის #1 საჯარო სკოლა- გურანდა გუდაშვილი.
სოფელ ზემო ქედის #1 საჯარო სკოლა- ქეთევან ხუციშვილი.
სოფელ სამრეკლოს საჯარო სკოლა - გოდერძი სიმონიძე.
სოფელ სამრეკლოს საჯარო სკოლა- დავით ბოსტოღანაშვილი.
სოფელ სამრეკლოს საჯარო სკოლა- თამარ ალადაშვილი.
სოფელ ქვემო ქედის საჯარო სკოლა- თამარ კაიშაური.
დედოფლისწყაროს #1 საჯარო სკოლა - ალექსანდრე ჯანიაშვილი.
დედოფლისწყაროს #1 საჯარო სკოლა- გიორგი ვარდიაშვილი.
დედოფლისწყაროს #1 საჯარო სკოლა- თინათინ ბაკაშვილი.

ახმეტა
სოფელ აწყურის საჯარო სკოლა- მარიამ გელდიაშვილი.
სოფელ დუისის საჯარო სკოლა- ლეილა ქავთარაშვილი.
სოფელ ზემო ალვანის #2 საჯარო სკოლა- დიანა აზიკური.
სოფელ ოჟიოს საჯარო სკოლა- სოფიკო ბახბახაშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა - გვანცა მაზიაშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- გიორგი კვიცაშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- გიორგი შუშანაშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- ელენე ბერიაშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- ნინო არაბული.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- სოფიო მაისურაძე.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა - ზურაბ ხითარიშვილი.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა- ილია დედაბრიშვილი.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ კიკლიაშვილი.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა- მინდია არაბული.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა- ნათია ფილაშვილი.
ახმეტის #1 საჯარო სკოლა- ნოდარ დავითაური.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა - ანა ხუცურაული.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- ელისაბედ უძილაური.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- თამარ უთიაშვილი.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- თინიკო ჩაფურიშვილი.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- ნათია ჟამიაშვილი.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- ქეთი ძარღუაშვილი.
ახმეტის #3 საჯარო სკოლა - ლიკა ბაგაური.
ახმეტის #3 საჯარო სკოლა- ლიკა უმცროსაშვილი.
ახმეტის #3 საჯარო სკოლა- ქეთევან ქიბროწაშვილი.


ვერცხლის მედალოსნები არიან:
გურჯაანი
სსიპ. გურამ ჭილაშვილის სახელობის #4 საჯარო სკოლა- ნინო ოსიაშვილი.
სოფელ ახაშნის საჯარო სკოლა - თამარ გრიგოლაშვილი.
სოფელ ახაშნის საჯარო სკოლა- ნანა ყავალაშვილი.
სოფელ ახაშნის საჯარო სკოლა- ნინო ჩიტაშვილი.
სოფელ ბაკურციხის საჯარო სკოლა- მარიამ ბეჟაშვილი.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- თორნიკე სელუმაშვილი.
სოფელ ველისციხის საჯარო სკოლა- ლალი ქიტუაშვილი.
სოფელ ჩალაუბნის საჯარო სკოლა- ნატო ჯანგულაშვილი.
სოფელ ჩალაუბნის საჯარო სკოლა- სოფიკო ბარნაბიშვილი.
სოფელ ჩუმლაყის საჯაროს სკოლა- გიორგი ლიპარტაშვილი.
სოფელ ჭანდრის საჯარო სკოლა- მაკა ჯამატაშვილი.
გურჯაანის #1 საჯაარო სკოლა- ლელა მირიანაშვილი.


ახმეტა
სოფელ დუისის საჯარო სკოლა- ლარისა ტოხოსაშვილი
სოფელ დუისის საჯარო სკოლა- მარინა გაურგაშვილი.
სოფელ ოჟიოს საჯარო სკოლა- ლიანა ნახუცრიშვილი.
სოფელ ქისტაურის საჯარო სკოლა- ცოტნე ზანქაიძე.
სოფელ ჯოყოლოს საჯარო სკოლა - ეთერ ცისკარიშვილი.
სოფელ ჯოყოლოს საჯარო სკოლა- ჟენია დაქიშვილი.
სოფელ ჯოყოლოს საჯარო სკოლა- სულეიმან მუთოშვილი.
ახმეტის #2 საჯარო სკოლა- ჟანა ქისტაური.
სოფელ ქვემო ალვანის საჯარო სკოლა- ანი იჩუკაიძე.
სოფელ ქვემო ალვანის საჯარო სკოლა- მარიამ ჯიჯურიძე.


დედოფლისწყარო
სოფელ არბოშიკის საჯარო სკოლა- ფატი ნატროშვილი.
სოფელ ზემო ქედის #1 საჯარო სკოლა- სალომე ჭინჭარაული.


თელავი
სოფელ ვანთის საჯარო სკოლა- მარიამ კირვალიძე.
თელავის #4 საჯარო სკოლა - დავით გრიგაროვიჩი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- ვასილ მოსიაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- თამარ აბულაშვილი.
თელავის #4 საჯარო სკოლა- ლევან ზუბიაშვილი.
თელავის #7 საჯარო სკოლა - ელენე ნაირაშვილი.
თელავის #8 საჯარო სკოლა- გიორგი კაკიაშვილი.
თელავის #8 საჯარო სკოლა- მეგი ბაჩიაშვილი.
თელავის #9 საჯარო სკოლა- გიორგი მურადაშვილი.
თელავის #9 საჯარო სკოლა- მარიამ შალიკაშვილი.
თელავის ევროპული სკოლა - გიორგი ლეშკაშელი.
თელავის ევროპული სკოლა - თამარ ჯავახიშვილი.

ლაგოდეხი
სოფელ აფენის #1 საჯარო სკოლა - თეონა ბარბაქაძე.
სოფელ ბაისუბნის საჯარო სკოლა- გიგა ნოზაძე.
სოფელ გიორგეთის საჯარო სკოლა- გვანცა ლობჟანიძე.
სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა- ანა კირვალიძე.
სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა- მარიამ წიქარიშვილი.
სოფელ თამარიანის საჯარო სკოლა- თინათინ ოქრუაშვილი.
სოფელ თამარიანის საჯარო სკოლა- მარიამ გოგოლაძე.
სოფელ კართუბნის საჯარო სკოლა- მარიამ გელაშვილი.
სოფელ ლელიანის საჯარო სკოლა- ზურაბ აბრამიშვილი.

საგარეჯო
სოფელ მზისგულის საჯარო სკოლა- ანა ლომიძე.
სოფელ ნინწომინდის საჯარო სკოლა- ელზა გველესიანი.
სოფელ უდაბნოს საჯარო სკოლა- თამარ ჩართოლანი.
სოფელ ყანდაურის საჯარო სკოლა- დიმიტრი ალუღიშვილი.
საგარეჯოს #1 საჯარო სკოლა- მაგდა ივანიშვილი.
საგარეჯოს #4 საჯარო სკოლა- ანა გულიკაშვილი.
საგარეჯოს #4 საჯარო სკოლა- მირანდა კუმელაშვილი.
საგარეჯოს #4 საჯარო სკოლა- ნინო გულიკაშვილი.

სიღნაღი
გია მოსეშვილის სახელობის ბოდბის საჯარო სკოლა- მიხეილ კოჭლამაზაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა - მარიამ ბეჟიაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- ნაზი მოსაშვილი.
ილო მოსაშვილის სახელობის ვაქირის საჯარო სკოლა- ნინო გოძიაშვილი.
სოფელ ანაგის საჯარო სკოლა- ნინო მირიანაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- გოგა გონაშვილი.
სოფელ საქობოს საჯარო სკოლა- თამარ კვირიკაშვილი.
სოფელ ხორნაბუჯის საჯარო სკოლა- მარი ზურაშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის მაღაროს საჯარო სკოლა- ანი მჭედლიშვილი.
სოლომონ დოდაშვილის სახელობის სოფელ მაღაროს საჯარო სკოლა- გიორგი მოლაშვილი.
ხვიჩა ბიძინაშვილის სახელობის სოფელ ტიბაანის საჯარო სკოლა- ეთერ ხატიაშვილი.

ყვარელი
ილია შავერდოშვილის სახელობის ენისელის საჯარო სკოლა- დიმიტრი ხანიაშვილი.
ილია ჭავჭავაძის სახელობის #1 საჯარო სკოლა - ელენე სეფაშვილი.
ილია ჭავჭავაძის სახელობის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ ავაზაშვილი.
ილია ჭავჭავაძის სახელობის #1 საჯარო სკოლა- მარიამ გიგილაშვილი.
ყვარლის #2 საჯარო სკოლა- როლანდ ვარადაშვილი.
სოფელ ახალსოფლის #1 საჯარო სკოლა- ქეთი ქოქიაშვილი.











Print E-mail
FaceBook Twitter Google
ამავე კატეგორიაში
უკრაინაში იმიტირებული ქართული ღვინის პარტია გაყიდვებიდან ამოიღეს,
ხოლო კანონდამრღვევი კომპანია უკრაინის ანტიმონოპოლიური სამსახურის
მიერ დაჯარიმდა.
უკრაინაში იმიტირებული ქართული ღვინის პარტია გაყიდვებიდან ამოიღეს, ხოლო კანონდამრღვევი კომპანია უკრაინის ანტიმონოპოლიური სამსახურის მიერ დაჯარიმდა.
15:12 / 22.01.2018
ახმეტაში, სარწყავ არხში,  41 წლის მამაკაცის მამუკა ძებნიაურის
სამძებრო სამუშაოები კვლავ გრძელდება. ადგილობრივების ინფორმაციით,
ბოლოს ის არხის პირას 19 იანვარს შენიშნეს და მას შემდეგ აღარავის
უნახავს.
ახმეტაში, სარწყავ არხში,  41 წლის მამაკაცის მამუკა ძებნიაურის სამძებრო სამუშაოები კვლავ გრძელდება. ადგილობრივების ინფორმაციით, ბოლოს ის არხის პირას 19 იანვარს შენიშნეს და მას შემდეგ აღარავის უნახავს.
10:24 / 22.01.2018
კომპანია
კომპანია "აგროპლანი" კახეთში ბროწეულის ბაღის გაშენებას აპირებს. ამ ეტაპზე ბიზნესგეგმის შემუშავება მიმდინარეობს.
12:28 / 17.01.2018
გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში კიდევ ორი ფრაქცია შეიქმნა.
ესენია
გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საკრებულოში კიდევ ორი ფრაქცია შეიქმნა. ესენია "ქართული ოცნება-მრეწველები“ და "ქართული ოცნება-კონსერვატორები“.
17:21 / 21.12.2017
16-17 დეკემბერს თურქეთის ქალაქ სტამბოლში გამართულ შერეული
ორთაბრძოლების მსოფლიო თასზე დედოფლისწყაროელი არსენ ყარაგვეზაშვილი
მსოფლიო თასის გამარჯვებული გახდა.
16-17 დეკემბერს თურქეთის ქალაქ სტამბოლში გამართულ შერეული ორთაბრძოლების მსოფლიო თასზე დედოფლისწყაროელი არსენ ყარაგვეზაშვილი მსოფლიო თასის გამარჯვებული გახდა.
16:26 / 18.12.2017
სხვა ამბები
სიღნაღის მუნიციპალიტეტის სოფელ ბოდბისხევის ყველაწმინდას (ღვთისმშობლის) მიძინების ეკლესიას რეაბილიტაცია ჩაუტარდა.
14:59 / 18-01-2018
ზამთრის არდადეგები დასრულდა და დღეს საჯარო სკოლებში სწავლა გაგრძელდა.
11:37 / 15-01-2018
ერთიანი ეროვნული გამოცდების ზოგადი უნარებისა და ქართული ენის გამოცდის ტესტებში ცვლილებები იქნება. ამის შესახებ ინფორმაციას გამოცდების ეროვნული ცენტრი ავრცელებს.
16:10 / 05-01-2018
2018 წლის მისაღებ გამოცდაზე აბიტურიენტს საკუთარი ე.წ. ტუშიანი კალმის შეტანის უფლება ექნება.
13:25 / 04-01-2018
მიიწურა, ჩამოიმარცვლა კიდევ ერთი- 2017 წელი თავისი საწუხარით, სინანულით, ზოგჯერ სიხარულის ყიჟინით, უკეთესის მოლოდინში გაკერპებული ნატვრით.
13:11 / 30-12-2017
ვალუტა
EUR
EUR
1
3.0536
USD
USD
1
2.5751
GBP
GBP
1
3.4411
TRY
TRY
1
0.6764
RUB
RUB
100
4.4602
ამინდი
გურჯაანი 1 / 11 °C
img
საგარეჯო 1 / 8 °C
img
დ.წყარო 2 / 7 °C
img
სიღნაღი 1 / 11 °C
img
ლაგოდეხი 3 / 11 °C
img
ყვარელი 1 / 11 °C
img
თელავი 3 / 10 °C
img
ახმეტა 2 / 10 °C
img
კალენდარი

speqtri.ge შენი ვებგვერდი


მოცემული ვებ გვერდი „ჯუმლას" ძრავზე შექმნილი უნივერსალური კონტენტის მენეჯმენის სისტემის (CMS) ნაწილია. ის USAID-ის მიერ დაფინანსებული პროგრამის "მედია გამჭვირვალე და ანგარიშვალდებული მმართველობისთვის" (M-TAG) მეშვეობით შეიქმნა, რომელსაც „კვლევისა და გაცვლების საერთაშორისო საბჭო" (IREX) ახორციელებს. ამ ვებ საიტზე გამოქვეყნებული კონტენტი მთლიანად ავტორების პასუხისმგებლობაა და ის არ გამოხატავს USAID-ისა და IREX-ის პოზიციას.
This web page is part of Joomla based universal CMS system, which was developed through the USAID funded Media for Transparent and Accountable Governance (MTAG) program, implemented by IREX. The content provided through this web-site is the sole responsibility of the authors and does not reflect the position of USAID or IREX.